Перейти из форума на сайт.

НовостиФайловые архивы
ПоискАктивные темыТоп лист
ПравилаКто в on-line?
Вход Забыли пароль? Первый раз на этом сайте? Регистрация
Компьютерный форум Ru.Board » Общие » Флейм » Украинцы тут VI

Модерирует : 3xp0, TechSup

articlebot (07-09-2005 05:13): Перемещено в форум "Темы по региональным встречам"  Версия для печати • ПодписатьсяДобавить в закладки
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

   

xy



ХУдератор
Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
 
 
СТАТЬЯ, КОТОРАЯ ВЫИГРАЛА НА КОНКУРСЕ "Я - УКРАИНЕЦ!"

   Я не люблю сало, не ношу вышиванку и не знаю слов украинского гимна. Я не переплывал Днепр и не умею танцевать гопак. На моем столе не лежит "Кобзарь", а на стене не висят рушники. Моя кровь красная, а не желто-голубая. Я не склоняю "пальто" и "кино", и три самых важных слова я сказал на русском языке. Я - украинец?  
 
   Я болею за "Динамо", за Кличко и Клочкову. Я видел эту землю из иллюминатора Боинга, но я вернулся. Мне не нужны неоновые города и силиконовые женщины. Я не буду жить там, где улицы без имен, а люди без отчеств. Я останусь здесь. Здесь земля еще не остыла от огня, и еще не стерлись на плитах имена незабытых предков. Здесь девушки читают в метро и пишут стихи на парах по термодинамике. Здесь на деньгах поэты, а не президенты. Здесь шутят смешно и улыбаются честно. Из сердца не вычеркнуть пятую графу. Я - украинец.  
 
   Я люблю узкие улицы Львова и Харьковские проспекты. Мне стали родными беззаботная Одесса, деловитый Донецк и легендарная Полтава. Я не верю патриотам на трибунах, но верю патриотам в окопах. Я верю в эту страну: я доверяю этому воздуху - он держит купол, этим горам - они держат страховку, этим людям - они держат слово. Я люблю стук каблучков по плитке Крещатика, скрип снега в Карпатах и шуршание крымской гальки. Мне никогда не забыть украинской колыбельной и поцелуя на Андреевском.  
 
  А еще: мне часто снится необъятное небо и поле подсолнухов. И мой сын родится здесь. Я - украинец!

  • Днепропетровск
  • Донбасс (Донецк, Луганск)
  • Запорожье
  • Киев
  • Крым
  • Луцк
  • Львов
  • Николаев
  • Одесса
  • Сумы
  • Харьков
  • Ужгород
  • Житомир


    Украинцы были тут, тут и тут и даже тут, а еще тут

  • Всего записей: 10530 | Зарегистр. 28-05-2003 | Отправлено: 12:52 17-02-2005 | Исправлено: Mamay, 21:16 12-05-2005
    uncleua



    Запрет на пост
    Редактировать | Профиль | Сообщение | ICQ | Цитировать | Сообщить модератору

    Цитата:
    что ли?
    Вспомнился фильм "Любовь и голуби"
    - Ты ли?... Че ли?... Ах ты сучка крашена!
    - Ну почему же крашена? Это мой натуральный цвет.


    ----------
    "Немногие умы способны подняться над умствованием, а умы, зашедшие за безумство - и вовсе редкость..." © Партенид. Соблазны, книга 4.

    Всего записей: 2135 | Зарегистр. 11-04-2002 | Отправлено: 21:16 23-06-2005
    Samovarov



    Member
    Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
    tolja

    Цитата:
    Как же ты без бочки-то?

    Ты денюшки шли, остальное моя забота.

    Всего записей: 357 | Зарегистр. 20-03-2002 | Отправлено: 10:48 24-06-2005
    karabas



    Full Member
    Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
    Народ, тысяча извинений, что перебиваю.
    Тут есть кто из Винницы? нужны телефоны каких-нить гостинниц. А то в инете только одну нашел - ну уж больно "крутая".
     
    Спасибо за внимание и сорри за оффтоп  

    Всего записей: 417 | Зарегистр. 03-01-2002 | Отправлено: 22:49 24-06-2005
    DrAwde



    Full Member
    Редактировать | Профиль | Сообщение | ICQ | Цитировать | Сообщить модератору
    Всем привет!
    Давненько не отмечался здесь - занят в последнее время... Но слежу за постингами
    uncleua
    всё больше убеждаюсь - если я чё-то не высказал по какой-либо причине - ты всё выскажешь за меня
    В общем я мысленно с тобой, разом нас багато! по крайней мере не меньше, чем оранжевых (а в последнее время даже больше)
    tolja
    и тебе мой респект!
     
    Кароче, не скучайте: скоро вернусь - займусь в серьёз нашим топиком

    ----------
    (\__/| ```` Р-р-ребята, давайте жить дружно!....@,,,,,^^>
    (=`¤j=.......................................................................^`````^`
    o0o-o0o

    Всего записей: 471 | Зарегистр. 15-11-2003 | Отправлено: 04:21 25-06-2005
    Samovarov



    Member
    Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
    uncleua

    Цитата:
    Ниязов обвинил российские СМИ в клевете на Украину и Туркменистан
    Корреспондент.net
     
    25 Июня 2005, 12:33
     
    Туркменистан не имеет претензий к Украине, в том числе в вопросе расчетов за туркменский природный газ, передает Интерфакс-Украина.


    Цитата:
    В связи с этим Ниязов перед туркменской прессой сделал заявление о том, что распространенные российскими СМИ негативные высказывания руководства Туркменистана в адрес Украины не соответствуют действительности. По его словам, российская пресса использовала высказывания, сделанные им несколько лет тому назад.  
     
    Напомним, что российские СМИ на текущей неделе со ссылкой на туркменское телевидение распространили ряд крайне негативных заявлений Сапармурата Ниязова в отношении Украины, якобы сделанных им в ходе встречи с Алексеем Ивченко 20 июня в Ашхабаде.

    http://www.korrespondent.net/main/124615
    Каму теперь верить, а?

    Всего записей: 357 | Зарегистр. 20-03-2002 | Отправлено: 16:20 25-06-2005
    uncleua



    Запрет на пост
    Редактировать | Профиль | Сообщение | ICQ | Цитировать | Сообщить модератору
    Samovarov
    Цитата:
    Каму теперь верить, а?
    Надо подождать, что скажет по этому поводу Польша. Похоже они у нас после леволюции больше хозяева чем мы сами. http://www.vgolos.lviv.ua/nagolos/1807.html
     
    DrAwde
    Мы работаем хоть и по очереди - зато за себя, за того парня и от души.

    ----------
    "Немногие умы способны подняться над умствованием, а умы, зашедшие за безумство - и вовсе редкость..." © Партенид. Соблазны, книга 4.

    Всего записей: 2135 | Зарегистр. 11-04-2002 | Отправлено: 21:20 25-06-2005
    Kaylang



    Вредный и упрямый
    Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
    У вас день Конституции что-ли был вчера?
    http://www.obozrevatel.com/news/2005/6/25/22319.htm

    Всего записей: 38546 | Зарегистр. 29-08-2002 | Отправлено: 19:39 26-06-2005
    Lomster

    Advanced Member
    Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
    Kaylang
     
       
     


    ----------
    Сделайте себе анонимно: TOR - распределенная система анонимного серфинга.

    Всего записей: 1529 | Зарегистр. 10-05-2002 | Отправлено: 20:34 26-06-2005
    Kaylang



    Вредный и упрямый
    Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
    Lomster
    А-а-а значит еще тока будет...  

    Всего записей: 38546 | Зарегистр. 29-08-2002 | Отправлено: 20:57 26-06-2005
    MiheyS



    Junior Member
    Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
    Самоварыч вот для тебя ссылка на сайт Туркменистан.ру :
     
    http://turkmenistan.ru/index.php?page_id=3&lang_id=ru&elem_id=6766&type=event&sort=date_desc
     
    Там инфа о долгах Украины за газ. Ивченко ещё и не то наговорит. 28 го его вызывает в Москву Миллер на разговор. Будет очень интересно понаблюдать, с учётом того что весь туркменский газ на 2006 год куплен газпромом.

    Всего записей: 157 | Зарегистр. 13-01-2004 | Отправлено: 23:06 26-06-2005
    vengr



    Рафинированный Теоретик
    Редактировать | Профиль | Сообщение | ICQ | Цитировать | Сообщить модератору
    MiheyS
    забавное сочетание - turkmenistan.ru
    его вызывает в Москву на разговор - тоже понравилось
    куплен газпромом - деньгу уже отдали?

    Всего записей: 3579 | Зарегистр. 21-08-2001 | Отправлено: 04:19 27-06-2005
    MiheyS



    Junior Member
    Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
    vengr
     
    Вызывают поставить перед фактом.  
     
    Конечно, туркмен-баши, мягко говоря большой эксцентрик с импульсивностью принятия собственных решений "броуновского движения". Но есть здесь одна маленькая деталь - заключение договоров с Россией о покупке всего туркменского газа с потрохами на десятилетие вперед. Меня удивляет абсолютное замалчивание этого факта и комментов к нему с украинской стороны.  

    Всего записей: 157 | Зарегистр. 13-01-2004 | Отправлено: 15:17 27-06-2005
    Samovarov



    Member
    Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
    MiheyS

    Цитата:
    Но есть здесь одна маленькая деталь - заключение договоров с Россией о покупке всего туркменского газа с потрохами на десятилетие вперед.

    Прям всего? Чем же тогда Туркменбаши торгует?  
    А у вас че нить про "РосУкрЭнерго" говорят? Дело похледше Ходорковского получиться может...
     
    Добавлено:
    http://www.compromat.ru/main/miller/rue.htm

    Всего записей: 357 | Зарегистр. 20-03-2002 | Отправлено: 11:54 29-06-2005
    uncleua



    Запрет на пост
    Редактировать | Профиль | Сообщение | ICQ | Цитировать | Сообщить модератору

    Цитата:
    Привіт, хлопці Чао вам з Європи. Розкажу вам про свої пригоди в Європі. Я своїм хлопцям коли розказую, що ми там ковбасили, вони кожного разу регочуть що жеребці, наче вперше чують. Мені вже пропонували книжку про це написати, але хто ж її видасть, у мене таких грошей немає. Та й писати я ще не надумався, матеріалу не вистачає, треба хоча б пару разів ще з’їздити. Отож поїхав я раз на Сицилію до свого родича, що він там вже кілька год на полях робив у одного хера — коли помідори там поливав чи то вівці пас, коли буває апельсини вантажив, коли маслини збирати наймався, так і крутився, де більше заплотять. Італійці дуже жадібні, платити не люблять, от і доводиться довбати як глухонімий, інакше якщо горба собі не заробляєш що той нігер, то зазвичай на гроші обдурюють, а куди ти підеш правди шукати, якщо всі вони на нас як начебто на батраків дивляться і жодних прав не визнають. Ну, це таке, а головне, що я там познайомився з бригадою тернопільських. Вони хоча й сусіди нам хмельничанам, але балякають зовсім не по-нашому, прикольно так, на щирій українській мові, не те що наші батьки безпутні. Вони мені перш за все пояснили що в мене несправжня мова, а суржик, що його нам нав’язали, щоб перетворити на рабів. А ще багато про москалів розказали. Я сам такого не знав раніше, щира подяка хлопцям, ми лише жидів трохи ненавиділи, а мені тернопільські розказали, що треба ще й татарву, ляхів, румунів та мадярів ганяти, а особливо москалів, вони нашу мову зруйнували і культуру всю нашу вкрали, у них зовсім культури не було, то вони нашою скористувалися, зараз кажуть що це їхня культура, а нас на отаке бидло переробили. А тернопільці під поляками жили, хоча вони теж падли, а всеж Європа, завдяки тому в них справжня мова Шевченка збереглася. Дивиться, що робиться: майже всі наші артисти й співаки в Москві приробляють, бо при Кучмі їм у нас продиху не давали, рідною мовою співати не дозволяли, а в Москві їх спеціяльно прикормлюють, щоб Україні гірше без культури жилося. Нічого, зараз вони всі повернуться, а ми їм дулю в морду, щоб знали як на ворогів працювати, хай собі вертаються на московські смітники, нема чого їм тут робити, перевертні, треба вдома культуру відбудовувати, а не жидів московських розважати. Раніше я думав, що це в нас щось не так, але зараз я знаю, що це москалі й жиди винні, бо вони нас пограбували й забрали усі гроші, а без гроші розвиватися неможливо, це всім відомо. А зараз намагаються залякати нас своєю зброєю зразка 19-го сторіччя, що вони держать на кримських, тобто споконвіку вкраїнських землях. Тепер до справи. Там багато хто приробляє, бо самі італійці дуже ледачі, тай нащо їм самим робити коли гроші є й робітники. У нас гроші ні в кого нема, от і робити неможливо, такі умови нам зробили, що ми вимушені на чужій землі працювати, але невдовзі я вважаю повернеться празник і до наших країв, нам лише треба ввійти до Європи, а там всілякі інвестиції та субсидії дають, розцвіте й наша земля. Ми такі в Європі не самі. Там ще всяких мароканців що гімна, вони й самі таке гімно, що вам сказати, падли. Зберуться кодлом, пісні свої дурнуваті врублять аж вуха тремтять, амаляй-бакаляй, та ще й голосно так, отож слухайте всі. А ще й накуряться свого каляну чи шо в них там і скочуть шо ті козли, регочуть, коротше — дибіли.  
    Вони такі сцикливі, що тільки кучками ходять, недайбог зачепиш кого — ото диви вже ціле кодло біжить, на розборку, тоді вже втікати треба, бо й насправді їх там дуже багато, Одного разу ми маслини трясли, так під вечір так заєбалися, що вам сказати, отже наступного ранку хтось ідею подарував, щоб у чорних трошки притирити, ну ми всі бирки їхні на свої поміняли, все гаразд було, а потім, коли розраховувалися (нам щоп’ятниці зарплату дають) так чорні щось уторопали, козлини, пішли гур-гур-гур із хазяїном, він їм незна що сказав, отож вони ввечері зібралися та пішли нас бити. А нас лише дев’ятеро хлопців та ще дві баби з Рівненщини, а їх ціла банда, з цепами та з кіллями, мі й перелякалися, повтікали. А вночі зібралися, напилися, спіймали одного італійця та побили його наче собаку, що він усі зуби сука на дорогу повипльовував. Щоб знали падли з ким вони зв’язалися. А потім хтось із наших хлопців сказав що це був син бригадира мароканського, отож ми всі трошки злякалися та пішли на склад біля консервної фабрики (там соки давлять, маслини закатують у банки), щоб ненадовго сховатися, але застряли на цілий тиждень, бо зранку якась курва помітила що замок зламаний, і заперли нас капітально, бо там темно, під стелажами не вбачиш нічого. Отак сиділи ми там кілька днів, нажерлися тих маслин, що обблювалися, вже не можемо на них більше дивиться, а ще там різна консервація була, соки в склянках, апельсиновий, ще якіся, ми не розібрали, що вони їх наче не продали, чи так просто для себе берегли, не знаю. Ми коли обжерлися, скляні банки поперебили, а бляшані подавили, а ще й пообсірали всі кутки, а потім цвяхом на воротах надряпали "Привет с Москвы", щоб усі знали, які москалі падлюки. Усі так сміялися. Ледь вилізли з того складу, довелося дах розколупати, в них там слабенькі дахи, а всеж руки в кров пообдирали, поки вилізали, а хтось знову помітив і поліцію викликав. Понаїхали, носи собі позатикали, бо там смерділо вже занадто, не знаю як ми там витримали так довго, сміх кому сказати, поспіль заміновано, а ще й темно, всі в гімно повляпалися. Отже пов’язали нас усіх, повели в лікарню, щоб ми там помилися, а потім до поліції, зняли з нас відбитки, тай заперли знову на два дні, бо вихідні були. А потім з’ясувалося що той козел що ми його легенько так подряпали, зовсім не мароканець був, а так, гімно якесь із місцевих, якби ми знали, то ми б його ще й виєбали. Отже він звернувся до поліції, хтось у нього копійки поцупив, мобілку, ми ж тоді ще дзвонили три дні, у кого вдома телефон є, а в кого нема, так абикуди для сміху собі дзвонили. Уявить, там дзвінок отримують, щось муркотять, а ми їх матюками, та ще й складно так — я ще мови не вивчив, але матюків набрався, це в нас недовго, ми хлопці тямущі. Дзвонимо скажімо на будь-який номер по Італії, гур-гур-гур, а потім: Мадонна порка, мадонна путтана, діо маялє (це вони так свого бога паплюжать), а ще я знаю "ке каццо вуой" — "якого хуя треба?". Прикиньте, дзвониш кудись і питаєш, якого їм треба. Усі реготали, смішно так виходило. А той що ми мобілку в нього відібрали, воно тупе таке, не здогадалося хоча б рахунок заблокувати, так ми й дзвонили, поки батарейка на здохла.
    А нас за прогули з роботи поперли, а ще в паспортах свинячі морди поставили, заборонивши в’їзд на п’ять років. А мені до одного місця, хай вони собі пишуть у комп’ютерах що їм заманеться, я собі паспорта поміняю та прізвище на якесь кацапське, Фрадков наприклад, скажу що я родич їхнього міністра, втік від тоталітаризму. Посміємося разом. Мене коли допитували в поліції хто весь склад обісрав, то я їм поставив вимогу, що не буду по-італійському розмовляти, а знайдіть мені кацапського товмача, бо я права людини знаю й лише російською відповідатиму. Так і бесідували. Я йому матюками кажу що він гнида й покидьок, а він не розуміє, либиться що той дибіл і щось мені каже по-своєму, я не знаю, що він булькає, наче питає, чи не хочу я поскаржитися на хазяїна складу що він мене тиждень у своєму сараї без хавчика втримував. А може питав, чи подобається мені в цьому селі. А нащо мені твоє сране село, я в Європу приїхав, а не в колгосп, бо в нас колись радгосп не гірше був за ваш, отже я до міста хочу, де чисто й спиздити можна дещо, в Німеччину або ще кажуть у Голандії непогано, бо там цивілізація, а тут майже як у нас під Камінцем. Аж гидко. Притягли якусь напівжидяку, він тут уже років десять живе з дружиною, зкурвився зовсім сука, наче той італієць став, таке ж чумо, і перекладає щось не те, я ж його не розумію зовсім. Мене поліціянт спитав, звідки я родом, я йому збрехав, що з Маскви, хай знають кацапів. Спитав про мету приїзду — я сказав, що в нас у Москві прав людини немає, ніякої демократії, а ще й голодомор, їсти нема чого, а маслин я взагалі не бачив, отож дірвався там у погребі, з’їв забагато тай обісрався з голодухи. Він зареготав що той дибіл, а я про себе думаю, що ви самі всі гімноїди, хутори ще гірше наших, чорні всі, живете в параші, а ще Європою зветеся, одні чорні. Але там всеж краще за наші села, бо все по кредитках купити можна, в мене її не було бо гроші я так і не заробив, а хлопці кажуть, що багато можна набрати в кредит перед від’їздом, а там хай собі в чорні списки вносять, можна в іншу країну поїхати, дурнем прикинуться, начебто вперше про це чую, тут якась помилка, вони вірять, бо важко перевіряти, особливо коли це робиться через маленький банк. Їм краще дати тобі нову картку, щоб тебе здихатися. А ще один стецько з нами був, так той взагалі такий прикольний, на спір украв у поліцейського ручку красиву, той трохи збентежився, але обшукувати побоявся, бо вони там усі такі телепні, що вам сказати, у них права людини на першому місці, обшукувати без прокурора не можна й бити не можна, то вони лише тому хлопцю по вуху дали, а сильно бити злякалися. Це довго поясняти, скажу коротше: демократія та цивілізованість, ось чого нам так бракує. Я так думаю, що ми їх всеж примусимо прийняти до себе в Європу, бо ми теж європейська нація, в нас багато чим є пишатися, до того ж треба якось кацапів притиснути, щоб знали своє місце, перекрити їм кисень, щоб вони замість нашого хліба свою нафту з газом жерли, а європейцям уже відомо, що ми від кацапів своєю найкращою в світі і притаманною нам культурою відрізняємося, і що вони нікого так не побоюються як нас українців, тому й повзають рачки, щоб ми до Європи не рухалися, бо тоді нас уже не спиниш, ми ж приєднаємося до родини цивілізованих народів і всім тоді пики наб’ємо. Нагадаємо пшекам та жидам, а в першу чергу москалям, як вони всі нас сторіччями уярмлювали та свободи позбавляли усілякі народи, хто навколо жив, світло всім тьмарили, останню їжу відбирали та везли до Сибіру, щоб там розстріляти або закатувати, вони ж мільйони народів порозстрілювали, литовців, естонців, білорусів та чеченців, не даючи їм побудувати вільні держави на своїх теренах. Німців убивали наче звірі впродовж усієї війни, що досі кісток знайти не можуть, замість того щоб їхню культуру сприйняти й бути як усі порядні люди під європейською гегемонією, тобто підкоритися культурному завоюванню, тоді й нас усі більше б поважали, бо під німцями ми перейняли б собі усю європейську культурну спадщину.
    І не треба брехати що німці когось там катували, у них місія така була, а ми їх з хлібом і сіллю не дарма зустрічали, бо ти хто воював у лавах радянської армії, то перевертні, хай їм Росія пенсії виплачує і всіх їх до себе забирає, але ж вони не хочуть голодною смертю подихати, от і сидять в Україні, витягують з неї останні соки. Ті хто за Україну воював, це УПА, УНА, УНСО, вони відстоювали нашу свободу, а не кричали "За Сталіна", от вони й є справжнісінькі вояки, герої, їх треба шанувати й ховати на найкращих цвинтарях у Києві, поперш викинувши звідки жидовську наволоч. А хто кричить що німці жидви забагато в пічках спалили, той бреше — подивиться довкола, скільки жидів, скільки циганів позалишилося, хто ж їх палив, а палити треба було як воїни УПА, вони по-справжньому порядок робили, і якщо інколи когось палили, то від них і кісток на залишалося. Отож якщо попали в халепу, то й кажіть що ви сирітки з Сибіру що торік на Сицилії склад з олією обосрали. Там уже кацапів знають, я постарався. Вони як почують про москалів, одразу ж за кілля хапаються. Слава Україні! Мені хлопці казали, що треба всім розказати, щоб з італійців посміялися. Допоможіть видати книжку, бо в мене ще багато таких цікавих історій у голові пропадає. Наприклад, як ми ходили в сусіднє село румунів бити, а вони виявилися албанцями, біженцями, то ми ледве тоді втекли. А до іншого села ми бігали індиків красти, там така ж величезна ферма що і в нас де всяких шарамиг беруть, кожного дня хтось новий з’являється, а про те не знали, що вони тим часом до нас бігали й теж індиків крали. Такий взаємозалік вийшов. Ото сидімо ми м’яса нажерлися а пір’я довкола ще не вбрали, а хтось з маєстрів тих просік і хазяїнам бавкнув, довелося карбід на складі шукати і всіх індиків поотруювати, щоб довести що ми вже дохлого птаха їли. А ще ми маєстру нашому, це керуючий, насипали борошна в бензобак, не знаю що там далі з ним було, мабуть як завжди матюкався як чорт, нас тоді вже з Італії поперли. А, забувся, ще той перекладач нам переказав, чому тоді маєстра наша дуже розгавкалося, ми ж не зрозуміли, що він за стецька пиздів, коли той у бочці з вином свої срані штані поправ, йому якесь падло набрехало що коли помиєш одяг у вині воно наче джинси стає, ну той і послухав, бочку з вином вночі викотив скільки зміг випив, а в те що залишилося митися поліз, увесь вином просмердів, теж хувався потім. Отже маєстра й хотів дізнатися, куди вино поділося, бо якщо б розлили, то видно було б, усі б їхні тарантули повиповзали, там води геть зовсім немає, спитав би на пальцях, якось порозумілися б, а то кричав як козел "кретині" та "бастарді". Він не міг повірити, що цілий жбан можна випити, там десь літрів триста з гаком. А ми ж і не пили зовсім, а куди воно потім випарилося, хтож його зна, мабуть і висмоктав за місяць потихесеньку, від усіх ховаючися, бо з цього стецька дурнуватого не поймеш, коли воно п’яне а коли придурюється, він завжди трошки пиздуватий, а ще й коли вип’є то по ньому не видно, він і тверезий такий. Коротше, хто підкаже, куди стосовно друкування звернутися?
    Тю дурачок. Та звертайся прямо в адміністрацію президента. Там наразі такі таланти дуже потрібні. Завтра вже в тираж вийдеш.

    ----------
    "Немногие умы способны подняться над умствованием, а умы, зашедшие за безумство - и вовсе редкость..." © Партенид. Соблазны, книга 4.

    Всего записей: 2135 | Зарегистр. 11-04-2002 | Отправлено: 13:16 01-07-2005
    Samovarov



    Member
    Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
    uncleua
    Тарас Черновил писал?

    Всего записей: 357 | Зарегистр. 20-03-2002 | Отправлено: 13:34 01-07-2005
    uncleua



    Запрет на пост
    Редактировать | Профиль | Сообщение | ICQ | Цитировать | Сообщить модератору
    Samovarov
    Цитата:
    Тарас Черновил писал?
    Тогда уже сам Владимир Владимирович. Чего ж так мелочиться то?
    Вокруг нас только сплошные русские следы. Спецназ, отравление, политбайки, кризизы и т.д. и т.п. И пока это шобло при власти конца и края этому что-то совсем не видать.

    ----------
    "Немногие умы способны подняться над умствованием, а умы, зашедшие за безумство - и вовсе редкость..." © Партенид. Соблазны, книга 4.

    Всего записей: 2135 | Зарегистр. 11-04-2002 | Отправлено: 13:55 01-07-2005
    Samovarov



    Member
    Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
    uncleua

    Цитата:
    Вокруг нас только сплошные русские следы.  Спецназ, отравление, политбайки, кризизы и т.д. и т.п.

    А ты думаешь по другому? Это понятно, что российское влияние и российский "след" повсюду на Украине. Россия - сверхдержава, а Украина входит в сферу интересов этой страны.
    Ну вот предположим:

    Цитата:
    ... как сообщила заявила лидер парламентской фракции "Регіони України" Раиса Богатырева, Партия регионов намерена подписать соглашение о сотрудничестве с партией “Единая Россия”, отмечает ProUA. По ее словам, ожидается, что в субботу, 2 июля, делегация российской партии вылетит в Киев для подписания документа.

    http://www.korrespondent.net/main/124916
    И это воспринимается нормально.
     

    Цитата:
    И пока это шобло при власти конца и края этому что-то совсем не видать.

    Кстате.

    Цитата:
    Через шесть месяцев после "оранжевой революции", которая сделала первого свободно избранного президента Украины национальным героем и примером личного мужества, он заявляет, что служба безопасности обнаружила лабораторию, где был изготовлен яд, использовавшийся при покушении на его жизнь. И находится эта лаборатория отнюдь не в России. Она находится в Украине.
    Это заявление Виктора Ющенко должно несколько разрядить напряженные отношения между Украиной и Кремлем, тем более что страстная украинско-европейская любовь начинает угасать на фоне мрачных перспектив конституции Европейского Союза.

    http://www.korrespondent.net/main/124963
    Видишь, не так уж все и плохо...

    Всего записей: 357 | Зарегистр. 20-03-2002 | Отправлено: 14:41 01-07-2005 | Исправлено: Samovarov, 14:42 01-07-2005
    uncleua



    Запрет на пост
    Редактировать | Профиль | Сообщение | ICQ | Цитировать | Сообщить модератору
    Samovarov
    Цитата:
    Видишь, не так уж все и плохо...
    Плохо только одно - что в самых сейчас дорогостоящих для маленького українця\налогоплательщика головах - одна желтая масса вместо серого вещества. Вот этой массой эти самые головы и разбрасывались(да и некоторые никак не угомонятся) в сторону насколько важного для их страны и нации партнера.
     

    Цитата:
    А ты думаешь по другому?
    Когда будет нельзя - ты хоть предупреди. Или уже?
     
    Насчет отравления на компромате появились протоколы допросов - http://forum.ru-board.com/topic.cgi?forum=29&topic=7353&start=220#lt

    ----------
    "Немногие умы способны подняться над умствованием, а умы, зашедшие за безумство - и вовсе редкость..." © Партенид. Соблазны, книга 4.

    Всего записей: 2135 | Зарегистр. 11-04-2002 | Отправлено: 15:05 01-07-2005
    Samovarov



    Member
    Редактировать | Профиль | Сообщение | Цитировать | Сообщить модератору
    uncleua

    Цитата:
    Насчет отравления на компромате появились протоколы допросов

    Честно сказать, меня это тема не интересует. Интерес уга после того, как выеснилось что в этом НЕвиноват Глеб Павловский.

    Всего записей: 357 | Зарегистр. 20-03-2002 | Отправлено: 15:29 01-07-2005
    uncleua



    Запрет на пост
    Редактировать | Профиль | Сообщение | ICQ | Цитировать | Сообщить модератору
    Samovarov
    Цитата:
    Честно сказать, меня это тема не интересует.
    А эта?
    http://www.compromat.ru/main/berezovskiy/pistimoshenko.htm

    ----------
    "Немногие умы способны подняться над умствованием, а умы, зашедшие за безумство - и вовсе редкость..." © Партенид. Соблазны, книга 4.

    Всего записей: 2135 | Зарегистр. 11-04-2002 | Отправлено: 16:02 01-07-2005
       

    Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

    Компьютерный форум Ru.Board » Общие » Флейм » Украинцы тут VI
    articlebot (07-09-2005 05:13): Перемещено в форум "Темы по региональным встречам"


    Реклама на форуме Ru.Board.

    Powered by Ikonboard "v2.1.7b" © 2000 Ikonboard.com
    Modified by Ru.B0ard
    © Ru.B0ard 2000-2024

    BitCoin: 1NGG1chHtUvrtEqjeerQCKDMUi6S6CG4iC

    Рейтинг.ru